KURUMSAL

KURULUŞ

2013 Yılında Özel Hastane Sektörüne Atılımıyla Kurulan Sarılar Sağlık Medikal Turizm Hizm. San. Ve Tic. A.Ş. Adı Altında İbn-İ Sina Tıp Merkezi Türkiye’nin Özel Sağlık Sektöründe İlklerindendir. Sağlık Alanında İbn-İ Sina Sağlık Grubu Olarak Yurttaşlarına En İyi, En Kaliteli Ve Etkin Hizmeti Vermek Amacıyla Kurulan Bu Şirket Şuan Da İzmir Ve Siirt Olmak Üzere Türkiye’de İki Şubesiyle Hizmet Vermektedir. Ayrıca Bulgaristan’ın Varna İlinde Ülkesini En İyi Şekilde Temsil Etmek Amacıyla 2018 Yılının Sonlarına Doğru İbn-İ Sina Sağlık Grubu Adı Altında Yeni Şubesini Açmıştır.

DividerDividerDivider

MİSYONUMUZ

Özel İzmir İbn-İ Sina Tıp Merkezi Ve Çalışanları Olarak;
Koruyucu Ve İyileştirici Sağlık Hizmetlerini İleri Düzeyde, Yaygın Ve Bütünleşik Bir Yapı İçinde Uygun Ve Ekonomik Koşullarda Topluma Sunmaktır, Etik Değerlerden Ödün Vermeden, Hasta Haklarını Ön Planda Tutarak, Sağlığı Geliştirmek Ve Tedavi Hizmetlerini En Üst Kalitede, Mükemmeliyetçilik Bilinciyle Ve Eşit Düzeyde Halka Arz Etmektir. Hasta Ve Çalışan Güvenliğini Ön Planda Tutan, Hasta Haklarına Saygılı, Nitelikli Sağlık Çalışanlarıyla, Sürekli Eğitim Ve Gelişim Çabasıyla Toplumsal Faydayı Gözeten Bir Yaklaşımla Etkin Hizmet Vermektir.

DividerDividerDivider

VİZYONUMUZ

Özel İzmir İbn-İ Sina Tıp Merkezi Ve Çalışanları Olarak;
Sağlığınız Emin Ellerde Sloganıyla Yola Çıkarak Hastalarımıza En Kaliteli, Etkin Ve Modern Hizmet Vermek Amacıyla Bu Sektörde Bulunmaktayız.Hastalarımıza Modern Ve Tıp Etiğine Uygun Olarak Kaliteli Vce Sonuç Odaklı Hizmet Vermek Hasta Ve Hasta Yakınlarının Memnuniyetini Sağlamak Ve Bulunduğu Bölgede Etkin Ve Güler Yüzlü Hizmet Vermek.